Problemy z erekcjąNie, nie ma. I jednak wybrani z was uważają, że wtedy jest bezwzględna wiedza, możesz się upewnić, że naturalnie nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na skutkach powiększających penisa, mając odwagę, że naprawdę działają. Stanowią a dwa naukowo badane, nie cudowne metody naprawdę działają.

Przyjrzyjmy się wybranym z szczególnie tanich metod "cud":

Te tabletki i ziela, które pojawiają się w Skrzynce odbiorczej? Akurat uważa dowodów naukowych sugerujących, że umożliwiają w powiększaniu penisa.

Dania do oczyszczania? Może zabawa, a nie zapewniają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia wydłużające penię? Ponownie: nie tworzy dobroczynnych znaków.

Chirurgia? Ostatnie spośród gwarancją nie jest "fantastyczną metodą" i nie jest zwykle stosowane, z cudem mniej powszechnych okoliczności mikropenis. Chirurgia składa ze sobą ryzyko, w aktualnym ryzyko rozwoju tkanki bliznowatej, co widać skutkować do poważnych erekcji i / lub ograniczenia penisa.

Co zatem działa?

W dwóch oddzielnych badaniach potwierdzono, że zwykłe 6-godzinne wykorzystanie urządzenia Andropenis i domowe użytkowanie przedłużacza penisa Golden Erect może kierować niewielki wzrost długości, oraz może nawet obwód, w relacji z aktualnego, jak często ma się z akcesoriów. Istnieją więc dalekie od "dobrych metod", ponieważ świadczymy o dochodach centymetra lub dwóch. I te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, gdyż biorę w miejscowym przedsiębiorstwie Andropenis), i jak są one zmagazynowane, nadal trzeba chodzić żeruje na rodzimych aparatach płciowych przez wiele godzin każdego dnia w biegu kilku miesięcy, aby zauważyć jakiekolwiek różnica.

To czemu tak dużo inteligentnych ludzi tracić grosze na narzędzia, które są powszechnie popularne nie działa? Po wstępne wiele marek źle prezentuje średnią liczba penisa. Jeden pracownik, który zapytał mnie o skuteczność danego artykułu, skierował mnie do strony internetowej firmy, która utrzymywała, że ​​możliwi prącie wynosił 7 cali (!), I nawet gorsze - firma zapewniała, że ​​w chwili tworzenia kopii zapasowej produktu Poprzez doświadczenia w Kinsey Institute (gdzie odbywam). Żadne z nich nie jest zasadą. Przy okazji, przy niewielkiej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w funkcje od badania.

W obrębie wiemy, że ilość penisa jest znacząco kilka ważna dla satysfakcji seksualnej partnerów niż intymność, związek, sprawność fizyczna i kulturalna uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet gdyby para nie uprawia seksu). Nie pracuje o to, że poziom penisa istnieje wolny znaczenia - jest więc znacząco niż grupa przyjaciół jest bezpośrednia (wielkość penisa spada w wagę normalnej dystrybucji), a to drugie elementy materii płciowej są szybsze niż korzystanie lub tracące centymetr czy dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i pan Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy także dlatego, że przeżywa się dobrze: przewodnik kobiety do seksualnego satysfakcji i nagród - zareaguje na Twoje badania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tu, aby stwierdzić pełne i uzupełnić więcej) a przekazać solidną naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy i dlatego, że przeżywa się dobrze: przewodnik kobiety do seksualnego zadowolenia i przyjemności, jest współautorem Centrum promocji zdrowia fizycznego w grupie zdrowia publicznego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie istnieje Naukowcem Naukowym. Jest plus nauczycielem ds. Zdrowia fizycznego w Zakładzie Badań Seksualnych, Płci i Rozrodu w Kinsey, gdzie przygotowuje (i obsługuje podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i dostosowuje programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z obszaru zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia publicznego (więcej z IU) oraz poziom licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Też posiada certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.


Copyright © 2017 Conapotencje.pl